هدر اصلی سایت گروه دامپزشکی ایران

مقدمه

گروه دامپزشکی ایران متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری و P.h.dرشته‌ی دامپزشکی در راستای تحقق تولید و ارائه‌ی خدمات نوین حرفه‌ی مقدس دامپزشکی آغاز به کار نمود.
گروه دامپزشکی ایران فعالیت خود را از سال 1398 در قالب تشکل تلگرامی و اینستاگرامی آغاز نمود و تا به الان بالغ بر ۴۰۰۰ مخاطب فعال در صفحات مجازی را پشتیبانی و خدمت رسانی می‌کند که از سری فعالیت‌های متعدد این گروه می‌توان به برگزاری آزمون‌های آنلاین پیش درمانگاهی و درس به درس در سایت اختصاصی دپارتمان و تولید محتواهای علمی و اجتماعی مرتبط به رشته‌ی دامپزشکی شامل موشن گرافی، پادکست و همچنین ایجاد محافل صمیمانه و تخصصی برای بررسی مشکلات و دغدغه‌های روز این حرفه اشاره کرد.
گروه ما از بدو فعالیت اساس کارکرد خود را بر تفکر، تدبر و کنکاش و جست جو در زمره تولید ایدئولوژی‌های روز برای ارتقا سطح فعلی رشته‌ی دامپزشکی و همچنین پوشش جدیدترین و موثق ترین اخبار مرتبط با این حوزه تبیین نموده است که بر این اساس گروه دامپزشکی ایران این افتخار را دارد که تمامی طیف‌های رشته‌ی نامبرده که شامل دانشجویی (پره انترنی و انترنی) رزیدنت‌های تخصص و فارغ التحصیلان هستند را همراهی می‌کند.

 

دانشجویان دوره‌ی دکتری عمومی:

از فعالیت‌های گروه دامپزشکی ایران در این دسته می‌توان به برگزاری آزمون‌های آنلاین درس به درس و پیش درمانگاهی برای آمادگی داوطلبان ورود به دوره‌ی انترنی و امتحان‌های پایان ترم دانشگاه‌ها اشاره کرد که پس از پایان این رویداد کارنامه‌ی جامع آماری و مقایسه‌ای در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
از دیگر خدمات ارائه شده به این حیطه می‌توان به تولید محتواهای درسی با عنوان نکات شب امتحانی اشاره کرد که در روزهای جمعه به صورت پست اینستاگرامی در اختیار علاقه مندان و دنبال کنندگان آن قرار می‌گیرد

انترن‌ها، فارغ التحصیلان و رزیدنت‌های تخصص:

گروه دامپزشکی ایران مفتخر است که با ارائه‌ی کیس ریپورت‌ها در گروه تلگرامی و پیج اینستاگرامی خود گردهمایی‌های علمی و دوستانه‌ای برای تبادل اطلاعات و سنجش مطالب و دانسته‌های دوران دانشجویی و پسا دانشجویی ایجاد کرده است که توجهات مخاطبان کثیری را به خود معطوف کرده است.
از دیگر فرایندهای مشترک ارائه شده می‌توان به ساخت موشن گرافی کرونا ویروس اشاره کرد که مورد استقبال آحاد مردم به ویژه جامعه‌ی پزشکان و دامپزشکان قرار گرفت.
گروه دامپزشکی ایران در نظر دارد در آینده‌ای نزدیک با پروژه‌های متنوع و درخور توجه، خدمات شایانی را به دنبال کنندگان خود ارائه دهد.

خرداد ماه 1399 – تیم مدیریت گروه دامپزشکی ایران

اعضای اصلی تیم ما